Сильні. За незалежність. Юлія Прохорова

0
23

«Сильні. За незалежність» – серія документальних фільмів про справжніх героїв України від журналістів-добровольців “Незалежного медійного центру».

Війна для багатьох стала способом піару та заробітку, тому в інформаційному просторі часто можна зустріти псевдогероїв. Наша мета – показати людей, які дійсно витрачають усі свої сили на захист країни. Про справжніх борців за свободу, яким наплювати на гроші та славу –  у проекті «Сильні. За незалежність».

Фільм про сильних та відчайдушних жінок на війні. Тут немає гучних стереотипних фраз «війна – не жіноча справа», «сильна «слабка стать»». Лише відверті історії людей, які просто роблять свою справу. Вони не супер-героїні з надможливостями. Вони звичайні люди, які не змогли залишитися осторонь, які на рівних виборюють свободу України.

Для Юлії Прохорової боротьба за вільне життя розпочалася з Майдану. З першого дня вона була там, бо прагнула змінити нашу країну. Далі – війна. Залишатися осторонь Прохорова не могла, бо найцінніше для неї – свобода. Тому восени 2014-го пішла на фронт у добровольчий батальйон, перебувала у найгарячішій точці – Пісках.

Коментарі

прокоментувало