Рух “Сильні громади” продовжує проект “Ефективне місто”, завданням якого є об’єднання зусиль активних громадян для вирішення місцевих проблем.

Одним із напрямків діяльності є покращення умов ведення бізнесу, який реалізовуватимемо у Слов’янську та Олександрівській ОТГ.

В рамках проекту активісти у партнерстві зі Слов’янською міською радою та організаторами ІІ-го Слов’янського економічного форуму ім. братів Шнуркових, що відбудеться 27 вересня у Слов’янську, проводять опитування для визначення найбільш актуальних проблем, що турбують місцевих підприємців та спільного пошуку шляхів їх вирішення.

Опитування є анонімним та орієнтоване на те, щоб зрозуміти настрої підприємців щодо готовності спільно працювати над покращенням бізнес-клімату в місті. Ще одним важливим аспектом є готовність об’єднуватися для спільних дій.

Опитування орієнтоване на підприємців та людей, які збираються розпочати власну справу. Пройти опитування для підприємців можна, заповнивши спеціальну гугл-форму.

Результати опитування будуть представлені під час ІІ Економічного Форуму у Слов’янську 27 вересня. Окрім того, вони враховуватимуться під час формування місцевої політики сприяння розвитку підприємницької діяльності.

Просимо Вас виділити 15 хвилин свого часу та взяти участь в дослідженні.

 

Коментарі

прокоментувало